Talententuin bij de DRU in Ulft een succes voor onze leerlingen

De talententuin is voor eenieder wat wils. Studenten kunnen op zoek naar een (afstudeer)stage of baan. Ruim 100 werkgevers presenteerden zich aan studenten en andere belangstellenden. Er waren ongeveer 1700 aanmeldingen. De deelnemende bedrijven zijn actief in allerlei sectoren, variërend van Techniek tot Zorg en van Finance tot ICT. De Achterhoekse bedrijven namen de gaafste producten, machines, games en robots mee om een indruk te geven van hun bedrijf. 
Onze leerlingen mochten helpen bij de ingang met het scannen van de entreebewijzen en het uitdelen van de goodiebags. Daarnaast waren ze druk in de weer met koffie en thee schenken. Vanuit school heeft Rita Izmirlija [Trajectbegeleider] de leerlingen geholpen: "We hebben genoten met z'n allen, het was een leerzame dag waarbij we veel geleerd hebben".